تولید تجهیزات پزشکی

شرکت پویش درمان اقدام به راه اندازی واحد تولید جهت بومی سازی فن آوری های نوین سلامت  نموده است. بر این اساس این شرکت متناسب با نیاز سنجی های داخلی و با بهره گیری از استاندارد های بین المللی اقدام به نوآوری در عرصه تولید محصولات با کیفیت نموده است. تولیدات و تجهیزات این شرکت عبارتند از :

دستگاه تصفیه آب (ریورس اسمز RO)

  • دستگاه تصفیه آب سانترال مدل PDG 1 = این دستگاه جهت استفاده در مراکز  دیالیز و در ابعاد مختلف و بر اساس تعداد تخت های دیالیز ساخته می شود. از ویژگی های این دستگاه میتوان به ماژولار بودن دستگاه و امکان افزایش ظرفیت دستگاه در صورت نیاز ، مجهز به سیستم شست و شوی خودکار و شست و شوی CIP، جنس بدنه استنلس استیل 316 ، و …. اشاره کرد.

 

  • دستگاه تصفیه آب پرتابل PD1 = این دستگاه جهت استفاده در شرایط اضطراری مانند حوادث طبیعی و یا بخش های خاص مانند اورژانس CCU، ICU  و یا حتی  برای دیالیز خانگی کارآمد است و تنها با اتصال به آب شهری می‌تواند آب مناسب برای 1 تا 3 دستگاه دیالیز را تامین کند. از ویژگی های این دستگاه میتوان به کاملا بی صدا و کم حجم، با قابلیت حمل آسان ، کارکرد متناوب در حالت استندبای جهت جلوگیری از رشد آلودگی در  حالت غیر فعال ، و …. اشاره کرد.
  • دستگاه تصفیه آب آزمایشگاه

 

سیستم های احضا پرستار مدل PNC

این سیستم قابل استفاده در تمام مراکز درمانی بوده و دارای محدودیتی در تعداد بخشها و تعداد تختها نمی باشد. از ویژگی های این دستگاه میتوان به دارای سیستم شبکه داخلی دستگاه جهت پردازش اطلاعات و شبکه خارجی جهت اسکن تختها ، قابلیت تعریف سناریوهای مختلف برای سیستم ، دارای کلیدهای لمسی هوشمند با قابلیت پشتیبانی از سیستم Wireless، و … اشاره کرد

 

سیستم اعلام کد CPR

این سیستم با توانایی های بالا و به روز جهت پاسخگویی به نیاز بیمارستانها در راستا سیستم های هوشمند اطلاع رسانی، طراحی شده است. این دستگاه مجهز به ارتباط با سیستم صوت بیمارستان جهت پیجینگ ، سیستم اعلام کد با صفحه تاچ ، توانایی ارتباط با PC جهت گزارش گیری و ذخیره اطلاعات ، و ….

 

قطعات یدکی دستگاه دیالیز

این شرکت توانسته با به کار گیری توان مهندسی داخلی قطعات مکانیکی و الکترونیکی مورد نیاز دستگاه های همودیالیز را تولید و عرضه نماید.

مکانیکی : لول گارد ، ممبران ، قاب بی کربنات ، درب Air detector ، پمپ خون و …

الکترونیکی : ufcell ، برد کنترل درایور ، برد کنترل CPU ، برد پروتکتیو و …